top of page

Sinter-Kerstmarkt in de Biotoop

zo 30 nov

|

De Biotoop, vleugel E

Op zoek naar originele cadeaus en feestelijke inspiratie? Kom dan naar onze Sinter-Kerstmarkt! in vleugel E. Gratis toegang.

Sinter-Kerstmarkt in de Biotoop
Sinter-Kerstmarkt in de Biotoop

Tijd en locatie

30 nov 2025, 11:00 – 17:00

De Biotoop, vleugel E, Kerklaan 30, 9751 NN Haren, Nederland

Over het evenement

Op zoek naar originele cadeaus en feestelijke inspiratie? Kom dan naar onze Sinter-Kerstmarkt! .


Deze gezellige markt staat in het teken van creativiteit en handgemaakte producten van makers uit de Biotoop. Perfect voor als je op zoek bent naar een bijzonder cadeau, iets moois voor in huis, of gewoon zin hebt in een winterse dag met gezelligheid.

Van de kleurrijke creaties van Emmy van naaiatelier Makelei, tot de prachtige selectie natuurfoto’s van Tom, tweedehands kleding, het Groningse spel Kwait Nait en andere activiteiten voor kinderen. Er is genoeg te beleven!


Eten en drinken

En natuurlijk is er lunch of een hapje en drankje verkrijgbaar van Voux om lekker op te laden tijdens het struinen! Ook kunnen kinderen marshmallows roosteren boven het vuur. 


Sfeervolle locatie

De Sinter-Kerstmarkt vindt dit jaar plaats in de monumentale woonvleugel E, het voormalig zoölogisch laboratorium, dat voor deze gelegenheid de deuren opent. Dat maakt een bezoek aan de Sinter-Kerstmarkt extra bijzonder.


Naast de markt zijn er nog twee evenementen om te bezoeken. In Kunstruimte KEL-30 is een verkooptentoonstelling met werk van een grote selectie kunstenaars. En mis ook de bijzondere verkoopexpo van kunstenaarscollectief Paper Orchestra niet!




Deel dit evenement

© 2020  Geboekt in Haren.   Ontwerp: Jeannette Ensing Groningen  Foto's achtergrond: Bob de Vries @ 2020

bottom of page